portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Wieża Leszka Białego - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Wieża Leszka Białego - sprawy osiedlowe » Forum » Parkowanie przed bramą
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Parkowanie przed bramą

Idź do strony 1, 2, 3    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
zabusia 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Lut 09, 2010 16:35
Posty: 21
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Paź 14, 2011 14:37    Temat postu: Parkowanie przed bramą

Nie za bardzo rozumiem w czym przeszkadzają zaparkowane samochody przed bramą? Gdyby stanowiły jakiekolwiek niebezpieczeństwo już dawno postawiono by tam znak zakazu postoju,zatrzymywania się...
Inpro ma jeszcze do sprzedaży mnóstwo miejsc parkingowych i wcale się nie dziwię że gdzieś trzeba szukać wyjścia z tej sytacji ale bardziej ludzkie byłoby zejść z ceny...
wiki17 
   

Stały bywalec


Wiek: 44
Dołączył: Śro Sie 17, 2011 23:21
Posty: 58
Skąd: gdansk przymorze

PostWysłany: Pią Paź 14, 2011 15:47    Temat postu: Re: Parkowanie przed bramą

Moim zdaniem bardziej przeszkadzają zaparkowane auta centralnie przy wyjezdzie z bramy a czasami i w bramie! pojazd zaparkowany na chodniku w niczym nie przeszkadza, poniewaz wyjeżdzając z bramy mamy zatoczke więc auto jadące z lewej strony jest spokojnie widoczne...takie jest moje zdanie...w kazdym razie mi nie przeszkadzają te auta...

Co do inpro to prawda jakos ciężko im zejść z ceny mimo tego ,że dość długo już borykają sie ze sprzedażą...szkoda
easyboy 
   

Stały bywalec


Wiek: 44
Dołączył: Pią Mar 25, 2011 13:10
Posty: 69
Skąd: Gdańsk-Żabianka/Sopot

PostWysłany: Pią Paź 14, 2011 17:36    Temat postu: Re: Parkowanie przed bramą

zabusia napisał:
Nie za bardzo rozumiem w czym przeszkadzają zaparkowane samochody przed bramą? Gdyby stanowiły jakiekolwiek niebezpieczeństwo już dawno postawiono by tam znak zakazu postoju,zatrzymywania się...
Inpro ma jeszcze do sprzedaży mnóstwo miejsc parkingowych i wcale się nie dziwię że gdzieś trzeba szukać wyjścia z tej sytacji ale bardziej ludzkie byłoby zejść z ceny...

1. Przez zaparkowane samochody nie widać, gdy nadjeżdża rowerzysta.
2. Gdy na przystanku jest autobus i stoją na chodniku samochody to nic nie widać.
3. Jeśli jest tam ścieżka rowerowa to uniemożliwiają przejazd rowerom.
4. Niedawno zginął człowiek w wypadku samochodowym na Morenie mimo, iż od 5 lat proszono miasto o postawienie znaku, więc proszę nie pisać pierdół. W Polsce najpierw powstaje infrastruktura a potem znaki, najczęściej po wypadku, wolałbym tego uniknąć...
P.S. Co ma do tego cena miejsc parkingowych INPRO??? Widzę, że 2 Panie powyżej uwielbiają się żalić...

EDIT: Proszę nie powielać tematów, zakładać identyczny tego samego dnia?
zabusia 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Lut 09, 2010 16:35
Posty: 21
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Paź 14, 2011 22:01    Temat postu: Re: Parkowanie przed bramą

easyboy napisał:

1. Przez zaparkowane samochody nie widać, gdy nadjeżdża rowerzysta.
2. Gdy na przystanku jest autobus i stoją na chodniku samochody to nic nie widać.
3. Jeśli jest tam ścieżka rowerowa to uniemożliwiają przejazd rowerom.
4. Niedawno zginął człowiek w wypadku samochodowym na Morenie mimo, iż od 5 lat proszono miasto o postawienie znaku, więc proszę nie pisać pierdół. W Polsce najpierw powstaje infrastruktura a potem znaki, najczęściej po wypadku, wolałbym tego uniknąć...
P.S. Co ma do tego cena miejsc parkingowych INPRO??? Widzę, że 2 Panie powyżej uwielbiają się żalić...


ad1 nie ma znaku że jest tam ścieżka rowerowa, nie ma również lini wydzielającej - rowerzysta nie Bóg... a pieszym zaparkowany (oczywiście prawidłowo) samochód w przejściu nie przeszkadza

ad2 kiedy na przystanku stoi autobus nic nie widac czy stoją samochody czy ich nie ma

ad3 patrz ad1

ad4 na skrzyżowaniu koło naszego bloku autobus lini 148 potrącił człowieka (pomimo oznakowań i sygnalizacji świetlnej) więc proszę nie pisac o (powinnam napisac "pierdołach ale kultura osobista mi nie pozwala) polskiej hierarchii w tworzeniu inflastruktury.
Chce Pan uniknac wypadku?- pozbyj się Pan inbecyli z naszego kraju a nie wprowadzaj zmian gdzie ich nie trzeba.
Zresztą jest mnostwo wazniejszych spraw do zalatwienia wewnatrz naszego budynku (i nie mam tu na mysli hakow w rowerowni) aniezeli tych ktore dzieja sie poza nasza bramą.

i jeszcze nawiazujac do Pana P.S. - żadna z nas się nie żali - robią to Ci którym przeszkadzają parkowane samochody poza ich posiadloscia...
wiki17 
   

Stały bywalec


Wiek: 44
Dołączył: Śro Sie 17, 2011 23:21
Posty: 58
Skąd: gdansk przymorze

PostWysłany: Sob Paź 15, 2011 12:24    Temat postu: Re: Parkowanie przed bramą

zabusia napisał:
ad2 kiedy na przystanku stoi autobus nic nie widac czy stoją samochody czy ich nie ma


dokladnie sie z tym zgadzam...mi bardziej przeszkadza przystanek autobusowy i stojacy autobus niż zaparkowane auta chodniku..gdy autobus stoi na przystanku to wtedy nie widac nadjezdzających aut
wiki17 
   

Stały bywalec


Wiek: 44
Dołączył: Śro Sie 17, 2011 23:21
Posty: 58
Skąd: gdansk przymorze

PostWysłany: Sob Paź 15, 2011 12:26    Temat postu: Re: Parkowanie przed bramą

easyboy napisał:
2. Gdy na przystanku jest autobus i stoją na chodniku samochody to nic nie widać.



Czy auta stoja czy ich nie ma i tak nic nie widać gdy na przystanku stoi autobus...

easyboy napisał:
P.S. Co ma do tego cena miejsc parkingowych INPRO??? Widzę, że 2 Panie powyżej uwielbiają się żalić...


hehe dobre..to chyba Pan się żali na żle zamontowane haki i parkujące auta.....to chyba Pan ma z tym problem a nie Ja!!
easyboy 
   

Stały bywalec


Wiek: 44
Dołączył: Pią Mar 25, 2011 13:10
Posty: 69
Skąd: Gdańsk-Żabianka/Sopot

PostWysłany: Sob Paź 15, 2011 19:12    Temat postu: Re: Parkowanie przed bramą

Ankieta to nie żale! Powstała po zebraniu głosów mieszkańców na dane tematy, żeby rozeznać się czy wprowadzać zmiany. Skoro tego nie mogą Panie zrozumieć to już nie moja sprawa i nie zamierzam więcej wdawać się z Paniami w jakąkolwiek polemikę.
Proszę się zająć tymi innymi ważnymi sprawami na WLB. Czekam na rezultaty.

Dziękuję za wyrażenie opinii, chociaż po ich przeczytaniu odechciewa się człowiekowi cokolwiek robić ...
mirada 
   

Nowy na forum


Dołączył: Nie Paź 16, 2011 9:38
Posty: 4
Skąd: Żabianka

PostWysłany: Nie Paź 16, 2011 10:03    Temat postu: Re: Parkowanie przed bramą

Stek bzdur jakie tu przeczytalam zmusil mnie do zabrania glosu…

Niedawno wyjeżdżając niemalże potrąciłam rowerzystę, który przejezdzal między samochodami zaparkowanymi z prawej strony wyjazdu. Nie wiem czy jest ścieżka rowerowa, ale rowery przejeżdżają przed bramą i potrącenie rowerzysty jest tylko kwestią czasu. Ale skąd mają to wiedzieć osoby nie wyjeżdżające z bramy tylko parkujące po drugiej stronie.
Sądząc po komentarzach obu Pań śmiem domniemywać, że obie Panie są w grupie osób parkujących przed bramą wjazdową. Jeśli ktoś kupuje mieszkanie i jednocześnie potrzebuje miejsca parkingowego, a go nie wykupuje to powinien przewidzieć gdzie będzie parkował. Duzy parking jest od ulicy Pomorskiej i tam należałoby parkować, ale przejście 50 metrów stanowi jak widać straszny problem.
zabusia napisał:
ad1 nie ma znaku że jest tam ścieżka rowerowa, nie ma również linii wydzielającej - rowerzysta nie Bóg... a pieszym zaparkowany (oczywiście prawidłowo) samochód w przejściu nie przeszkadza

Kłamstwo: jestem pieszą i czasem jeżdżę rowerem (po szlaku wydzielonym linią!) i samochody (nie zawsze osobowe) tam zaparkowane mi przeszkadzają. Rowerzysta nie Bóg, czyli należy go rozjechac?
zabusia napisał:
ad2 kiedy na przystanku stoi autobus nic nie widac czy stoją samochody czy ich nie ma

Widać, wystarczy otworzyć oczy i się rozejrzeć.
zabusia napisał:
ad3 patrz ad1

Linia wydzielająca ścieżkę istnieje patrz ad1
Co ma to potrącenie do naszego wyjazdu a tym bardziej do hierarchi tworzenia infrastruktury?
Proszę napisac jakie to są te ważniejsze sprawy i zaproponować rozwiązania, a nie rzucać tylko ogólnikami. Populizmu i szczekactwa jest wystarczająco dużo w TV.

Od siebie do podpunktów przeciw samochodom przed WLB dodam, że zaparkowane samochody wyglądają nieestetycznie przed naszym ładnym budynkiem.
zabusia 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Lut 09, 2010 16:35
Posty: 21
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Paź 16, 2011 15:04    Temat postu: Re: Parkowanie przed bramą

easyboy napisał:
Ankieta to nie żale! Powstała po zebraniu głosów mieszkańców na dane tematy, żeby rozeznać się czy wprowadzać zmiany. Skoro tego nie mogą Panie zrozumieć to już nie moja sprawa i nie zamierzam więcej wdawać się z Paniami w jakąkolwiek polemikę.
Proszę się zająć tymi innymi ważnymi sprawami na WLB. Czekam na rezultaty.

Dziękuję za wyrażenie opinii, chociaż po ich przeczytaniu odechciewa się człowiekowi cokolwiek robić ...


Doskonale rozumiem sens tej ankiety - całkowicie ją popierając. Chciałam tylko aby oprócz zaznaczenia suchego "tak" lub "nie" również dac nam mozliwosc uzasadnienia swojego wyboru (popełniłam tylko błąd, jak Pan słusznie zauważył, zakładając nowego posta zamiast kontynuowac to w poprzednim - przepraszam).
Oczywiście w przypadku kiedy wiekszosc z nas bedzie za wprowadzeniem zakazu parkowania aut za brama - uszanuje to .

Najbardziej jednak przykro mi z powodu że źle odebrano moje intencję i tak na mnie naskoczono - czy naprawdę uważacie Państwo że jezeli ktos ma odmienne zdanie to juz oznacza ze jest wrogo nastawiony??? Przykre...


easyboy napisał:
Dziękuję za wyrażenie opinii, chociaż po ich przeczytaniu odechciewa się człowiekowi cokolwiek robić ...


Panie Easyboy, na koniec, bo nie zamierzam juz wiecej udzielac sie na forum - chcę aby wiedział Pan że doceniam Pańskie starania (wydaje mi sie ze jest Pan jedną z bodajże 3 osób, które miały odwage wziac sprawy WLB w swoje rece i poprowadzic nasza wspólnote - dziekuję i zycze powodzenia
zabusia 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Lut 09, 2010 16:35
Posty: 21
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Paź 16, 2011 15:30    Temat postu: Re: Parkowanie przed bramą

mirada napisał:
Stek bzdur jakie tu przeczytalam zmusil mnie do zabrania glosu…


Proszę Pani to nie stek bzdur tylko wyrazanie opinii - trudne do zrozumienia???

mirada napisał:
Niedawno wyjeżdżając niemalże potrąciłam rowerzystę, który przejezdzal między samochodami zaparkowanymi z prawej strony wyjazdu. Nie wiem czy jest ścieżka rowerowa, ale rowery przejeżdżają przed bramą i potrącenie rowerzysty jest tylko kwestią czasu.…


to prawda skoro w WLB mieszkaja tacy kierowcy... akurat parkowanie po prawej stronie nie powinno przeszkadzac nikomu
Bardziej dla pieszych zagrozeniem jest stan tego chodnika - sama o malo nie skrecilam tam nogi

mirada napisał:
Ale skąd mają to wiedzieć osoby nie wyjeżdżające z bramy tylko parkujące po drugiej stronie.
Sądząc po komentarzach obu Pań śmiem domniemywać, że obie Panie są w grupie osób parkujących przed bramą wjazdową. Jeśli ktoś kupuje mieszkanie i jednocześnie potrzebuje miejsca parkingowego, a go nie wykupuje to powinien przewidzieć gdzie będzie parkował. Duzy parking jest od ulicy Pomorskiej i tam należałoby parkować, ale przejście 50 metrów stanowi jak widać straszny problem..…


Prosze nie domniemywac na forum bo moze kogos Pani urazic (np mnie - posiadajaca wykupione miejsce postojowe)

mirada napisał:
Od siebie do podpunktów przeciw samochodom przed WLB dodam, że zaparkowane samochody wyglądają nieestetycznie przed naszym ładnym budynkiem.


To jest jedyna sensowna wypowiedz w calym Pani poscie.
Brzydka jest równiez ta buda kebab w ktorej przesiaduja rozne typy....

Pozdrawiam i zycze wiecej wyrozumialosci dla osób majacych inne zdanie niz Pani...
niusiola 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Lip 20, 2011 14:17
Posty: 17
Skąd: gdańska

PostWysłany: Nie Paź 16, 2011 21:10    Temat postu: Re: Parkowanie przed bramą

Kupując tu mieszkanie wszyscy mieli świadomość, że jest przystanek autobusowy oraz budka "kebab" - bawi mnie czytanie, że buda lub przystanek przeszkadza....
Natomiast co do parkowania aut przed bramą to jak najbardziej znak zakazu powininien tam stanąć!!!!!!...nie jednokrotnie jak wjeżdzałam a stał autobus na przystanku osoby, które wyjeżdzały zza niego zajeżdżały mi drogę... nie jest problemem jak wyjeżdza się z budynku tylko jak sie do niego wjeżdza....
Mam nadzieję i trzymam kciuki, że nasz zarząd wspólnoty załatwi tą sprawę i znak tam stanie..... jak do mnie ktos zapuka w sprawie ankiety na pewno podpiszęSmile
easyboy 
   

Stały bywalec


Wiek: 44
Dołączył: Pią Mar 25, 2011 13:10
Posty: 69
Skąd: Gdańsk-Żabianka/Sopot

PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 10:30    Temat postu: Re: Parkowanie przed bramą

niusiola napisał:
jak do mnie ktos zapuka w sprawie ankiety na pewno podpiszęSmile


Ankieta jest w innym temacie, proszę tam zagłosować. Ankiety do skrzynek, będą w ważniejszych kwestiach budzących większe (tak do tej pory myślałem) kontrowersje. Sprawę znaku można załatwić również prywatnie, nie jako wspólnota więc jest to ankieta poglądowa.
Pozdrawiam
agonize 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Sty 10, 2012 22:28
Posty: 29
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Paź 03, 2012 20:13    Temat postu: Re: Parkowanie przed bramą

Odświeżam temat Smile
Po dokładnej obserwacji stwierdzam, że przed blokiem urządziło sobie parking kilka stałych mieszkańców.. ok rozumiem, gdyby to było incydentalne - czasem jest potrzeba szybkiego zaparkowania i załatwienia czegoś, ale to co się dzieje jest stałym procederem Exclamation
Jak wszyscy dobrze wiemy, zarówno piesi jak i rowerzyści z powodu ograniczonego miejsca przechodzą/przejeżdżają prawie przy samej bramie wyjazdowej, co jest bardzo niekomfortowe, a przede wszystkim niebezpieczne.

Podsumowując, czy ktoś z Was podjął już jakieś działania w sprawie parkowania na chodniku przed blokiem? Rolling Eyes
akbi62 
   

Bywalec


Wiek: 48
Dołączył: Pią Maj 11, 2012 12:42
Posty: 39
Skąd: Gdańsk-Żabianka

PostWysłany: Czw Paź 04, 2012 12:15    Temat postu: Re: Parkowanie przed bramą

agonize
a o które dokładnie chodzi parkowanie ??
- miedzy płotem a stawem?
- między płotem a zatoczką dla autobusów?
- wzdłuż ulicy po prawej stronie (w stosunku do bramy podczas gdy wyjeżdżamy)?
- na miejscu "wolnym" pierwszym od drzwi wejściowych?

_________________
www.akbi.pl
5460766
agonize 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Sty 10, 2012 22:28
Posty: 29
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Paź 04, 2012 20:22    Temat postu: Re: Parkowanie przed bramą

chodzi mi o auta zaparkowane na chodniku przy przystanku autobusowym, bo te najbardziej irytują (nie wspominając oczywiście o oldschool'owej renówce przy stawie) Smile
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama